mobil menu
ara

ASİD Makina

ASİD Makina İsmet ARÇİN (Yetkili)
BURDUR
  • icon 0 532 062 24 46
  • icon 0 507 399 83 88
  • icon info@asid.com.tr
  • icon www.asid.com.tr
  • icon Sanayi Mah. 2459 Sok. No:30/A Bucak/BURDUR

ASİD Makina;

Asid Makina; tamamen yerli ve milli imkanlarla geliştirilen, ağaç tomruk kabuğu soyma makinesi ve ekipmanlarının imalatını yapan bir kuruluştur. Ağaç kabuğu soyma makinesi, tomruk ataçmanları, sterlit bileme gibi makine sistemleri üretimi sağlamaktadır. Bunun yanında makina revizyon (yenileme) iş ve işlemlerini de yapan firma ismini kurucu 4 ortağının baş harflerinden almaktadır. 10 işçinin yaptığı işi yapan ASİD Ağaç Tomruk Kabuğu Soyma Makinası, 10 bıçaklı yapısıyla en zorlu, budaklı ağaçları bile rahatlıkla soyabilmektedir. Günde ortalama 250 m3 ağaç soyabilen ağaç soyma makinası ve bu makinanın kullanımı için geliştirilen makinalar ASİD makinanın şuanlık genel olarak ana üretim konseptini oluşturmaktadır.
asid-makina-agac-kabugu-soyma-makinasi
01/03/2021       526 Okuma      Setkör : Makina & Maden
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.