mobil menu
ara

Global Ortopedi

 Global Ortopedi Fırat Fidan (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon +90 535 833 52 34
  • icon +90 535 833 52 34
  • icon globalortopediclinic@gmail.com
  • icon globalortopedi.com
  • icon Fevzi Çakmak, D100, Eski Karakol Sk. No:9 Pendik / VM Pendik Medicalpark Hastanesi

Global Ortopedi;

Alanında deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir. Ortopedi ve travmatoloji uzmanlarından oluşan kadromuz, sürekli eğitim ve araştırmalara odaklanarak hastalarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Her bir uzmanımız, hasta odaklı bir anlayışla, modern tıp teknikleri ve teknolojilerini kullanarak tedavi yaklaşımlarını güncellemektedir.
08/04/2024       437 Okuma      Setkör : Sağlık
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.