mobil menu
ara

Karacaoğlu Elektronik

Karacaoğlu Elektronik Mustafa KARACA (Yetkili)
KARAMAN
  • icon (0338) 212 50 45
  • icon (0 542) 605 83 10
  • icon karacaoglu70@hotmail.com
  • icon -
  • icon Şamkapı Cd. Tahsin Ünal Mh. No 36/a Merkez Karaman

Karacaoğlu Elektronik;

Yılların tecrübesi ile Karacaoğlu Elektronik, Cep Telefonu - Cep Telefonu Aksesuarları - Dijital Uydu - Elektronik Malzeme - Servis - Satış - Tamir gibi hizmetleriniz için yanınızda. İkinci el cep telefonlarınız değerinde alınır bize danışmadan işlem yaparsanız üzülebilirsiniz. Uydu montaj hizmetleri ve servisi için bizi hemen arayın. Karacaoğlu Elektronik Vodafone Bayi hizmetleri sunmaktadır.
24/12/2017       2919 Okuma      Setkör : Teknik Servis
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.