NEKA Grup - Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri

NEKA Grup - Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Neriman KARADENİZ (Yetkili)
İSTANBUL
  • 21.12.2017       708 Okuma      Setkör : Temizlik Hizmetleri
  • icon (0 212) 397 05 90
  • icon (0 532) 918 76 32
  • icon info@nekatemizlik.com
  • icon www.nekatemizlik.com
  • icon Kayaşehir 3.Bölge c/13 No:8 Başakşehir

NEKA Grup - Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri;

NEKA Grup - Temizlik ve Organizasyon Hizmetleri Kaliteden ve dürüstlükten hiçbir zaman ödün vermeyen çalışma prensibimiz ile NEKA her zaman bir numara olmaya aday bir firmadır. NEKA’ da birinci öncelik hiç bir zaman para olmamıştır.

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan inşaat sonrası temizlik hizmeti ile firmamız daha çok ön plana çıkmıştır. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz ile bir çok büyük inşaat firmasının işlerini yapmış bulunmaktayız. NEKA Temizlik bir çok hizmetini taahhüt ettiği zamandan önce teslim etmiştir. Daha önceden Hizmet alımında bulunan bir çok firma yeni işlerinde yine NEKA temizlik, NEKA GRUP ile çalışmak istemektedir. Bu gösteriyor ki NEKA GRUP yaptığı işin, hizmetlerin en kalitelisini müşterileri için sunmaktadır.

www.nekatemizlik.com

düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.