mobil menu
ara

Plaket Ticaret

Plaket Ticaret Hasan Öz (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon 0212 293 17 85
  • icon 0 543 799 58 18
  • icon info@plaket.com
  • icon www.plaket.com
  • icon Şahkulu Mah. Galip Dede Cad. No:79 Kat:3 Beyoğlu

Plaket Ticaret;

Plaket Kupa ve madalya üretimi toptan ve perakende ödül satisini istanbul'da ve Türkiye'ni her noktasina ulastiran ödül firmasidir. Kristal plaket, ahsap plaket ve özel tasarim ödüller yapmaktayiz. Metal Etiket, yaka isimlikleri madalya, madalyon ve rozet satisida yapilmaktadir.
09/04/2021       382 Okuma      Setkör : Diğer …
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.