Toptan çiğ kabak çekirdeği

Toptan çiğ kabak çekirdeği Kabak Çekirdeği Satışı (Yetkili)
KONYA
  • 12.03.2020       375 Okuma      Setkör : Gıda & Yeme & İçme
  • icon 0532 660 0082
  • icon 0532 660 0082
  • icon info@kabakcekirdek.com
  • icon www.kabakcekirdek.com
  • icon CAT Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Çaybaşı Mh. 73257 Sokak 7/1 Çumra / Konya / TÜRKİYE

Toptan çiğ kabak çekirdeği;

Toptan çiğ kabak çekirdeği Yılların tecrübesi ile kabak çekirdeği üretimi, satışı ve eleme (temizleme) hizmetleri ile her daim yanınızdayız. İşletmenizin ihtiyacına göre farklı kilolarda paketleme yapmaktayız. Çiğ kabak çekirdeği satışında oldukça iddalıyız. Gerek yurt içi ve yurt dışı satışlarımız ile firmamız sürekli yükseliş seyirini korumaktadır. 

Sadece kabak çekirdeği için hizmet verdiğimiz için bu işte en iyisi olmak hedeflerimiz arasında en tepededir. Modern eleme sistemi ile kabak çekirdeği için en iyi hizmeti sunmaktayız.
www.kabakcekirdek.com

Çiğ kabak çekirdeği,
Reklam Alanı. (250 x *)
düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.