mobil menu
ara

Batıbay Turizm

Batıbay Turizm Batıbay TURİZM (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon (0 212) 592 41 99
  • icon -
  • icon info@batibayturizm.com
  • icon www.batibayturizm.com
  • icon Cumhuriyet Mah. Yasemin Sk. Huzur Aprt. No: 2/1 Küçükçekmece/İSTANBUL

Batıbay Turizm;

Batıbay turizm, 1998 yılında bu yana turizm sektörünün içinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu çok iyi bilen firmamız, dinamik ve deneyimli bir ekipten oluşmaktadır. Verdiği taahhütlerin hepsini eksiksiz yerine getiren Batıbay Turizm, yoğun İstanbul trafiğin de meydana gelebilecek servis aksamalarını anında gidermek ve kurmuş olduğu sistemin düzenli bir şekilde işlemesini sağlamak için “Servis Kontrol Sistemi” kurmuştur.
23/12/2017       2336 Okuma      Setkör : Seyehat & Turizm
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.