mobil menu
ara

Ödeme & Reklam Fiyatları

"www.guvenilirfirmalar.com" sayfamız içi firma rehberine kayıt işlemi artık ÜCRETSİZ dir. Rehber kayıt işleminden önce veya bilgi vererek daha sonra ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra firmanız için onay verilecektir. Sayfa içerisinde sağ alanda bulunan reklam alanları için ücretler farklıdır. Her türlü bilgi için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Güvenilir Firmalar sayfasını lütfen ücretsiz firma rehberleri ile kıyaslamayınız.

Ücretli olarak neden firma rehberine kayıt olmalıyım?


Güvenilir Firma Rehberi Kayıt Avantajları

Ödediğiniz ücret ile sadece rehbere kayıt işlemi yapmıyoruz. Web sayfanızın değerini artıran google aramalarında fark edilmenizi sağlayan işlemler sunuyoruz.

* Belirlediğiniz 2 anahtar kelime için,
* Anahtar kelimeleriniz ile sayfamızdan baclink çıkışı veriyoruz.(nofollow veya dofollow isteğinize göre)
* İki farklı görsel ekleme imkanı,
* Sosyal media hesaplarında tanıtım.

Yukarıda saydığımız işlemler farklı freelance iş yapan sayfalarda en az 40 - 50 TL arasında yapılmaktadır.

Hemen firma ekleme sayfamızdan formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

*** İllegal veya toplum ahlakına aykırı vb sayfalar için hizmet sunulmamaktadır.

güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.