mobil menu
ara

Edremit Zemin Etüdü ve Sondaj Hizmetleri

Edremit Zemin Etüdü ve Sondaj Hizmetleri Ali Cenan ÖZÜKOÇ (Yetkili)
BALIKESİR
  • icon 0531 993 02 93
  • icon 0531 993 02 93
  • icon info@edremitzeminetudu.com
  • icon www.edremitzeminetudu.com
  • icon Cumhuriyet Meydanı Şenler İş Merkezi No:7/516 Edremit

Edremit Zemin Etüdü ve Sondaj Hizmetleri ;

2007 Yılından günümüze dek yurt içi ve yurt dışı bir çok yerli ve yabancı firma ve projede üst düzey görev almış olan uzman mühendis kadromuz tarafından İstanbul merkezli kurulduk. 2021 İtibari ile faaliyetlerimizi özellikle Balıkesir Edremit ve civarında sürdürme kararı almış bulunmaktayız. Vizyonumuz pozitif bir bilim olan Jeoloji hakkında insanları bilgilendirmek, afet ve deprem konularında rehberlik, danışmanlık ve mühendislik uygulamaları sağlamak. Daha bilinçli bir toplum yaratılmasına katkı sağlamaktır. “Hayallerinizin Temelini Bizimle Atın…”
08/07/2021       779 Okuma      Setkör : Emlak & İnşaat
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.