mobil menu
ara

Enjektör memesi

Enjektör memesi Ömer ÇAPANOĞLU (Yetkili)
KONYA
  • icon (0 332) 236 97 15
  • icon (0 332) 238 30 33
  • icon www.enjektormemesi.com
  • icon www.enjektormemesi.com
  • icon Fevzi Çakmak Mh. BÜSAN OSB 5.Sk No:29 Karatay

Enjektör memesi;

Enjektör Memesi yakıt sisteminin en pahalı parçalarındandır. İçten yanmalı motorlarda bakımı en sık yapılması gereken parçaları arasında de enjektör memesi gelmektedir. Bakım zamanlarını aksattığınız takdirde yüksek ücretlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Dizel araçlarda 25.000 km sınırı bakım için ideal zamandır.  
Motorda yanma odalarına yakıtı püskürtmektir. Püskürtme işlemi yaklaşık dakika 1000 kere Enjektör memesinin ile oluşur. Basınç, Enjektör Memesinin yapısı ve yakıt kalitesi püskürtme işlemini etkiler. Araçlarda üretici firmaların yakıt markası tavsiye etmelerindeki sebep budur.
25/01/2019       1374 Okuma      Setkör : Yedek Parça İmalat
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.