Enjektör memesi

Enjektör memesi Ömer ÇAPANOĞLU (Yetkili)
KONYA
  • 25.01.2019       700 Okuma      Setkör : Yedek Parça İmalat
  • icon (0 332) 236 97 15
  • icon (0 332) 238 30 33
  • icon www.enjektormemesi.com
  • icon www.enjektormemesi.com
  • icon Fevzi Çakmak Mh. BÜSAN OSB 5.Sk No:29 Karatay

Enjektör memesi;

Enjektör memesi Enjektör Memesi yakıt sisteminin en pahalı parçalarındandır. İçten yanmalı motorlarda bakımı en sık yapılması gereken parçaları arasında de enjektör memesi gelmektedir. Bakım zamanlarını aksattığınız takdirde yüksek ücretlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Dizel araçlarda 25.000 km sınırı bakım için ideal zamandır.  
Motorda yanma odalarına yakıtı püskürtmektir. Püskürtme işlemi yaklaşık dakika 1000 kere Enjektör memesinin ile oluşur. Basınç, Enjektör Memesinin yapısı ve yakıt kalitesi püskürtme işlemini etkiler. Araçlarda üretici firmaların yakıt markası tavsiye etmelerindeki sebep budur.
Reklam Alanı. (250 x *)
düğün davetiye modelleri
demirdöküm kombi
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.