mobil menu
ara

Ferhat Oto Kurtarma

Ferhat Oto Kurtarma Ferhat Orhanlı (Yetkili)
KONYA
  • icon 05312807773
  • icon 05312807773
  • icon jegap.masiven@yandex.ru
  • icon www.ferhatotocekici.com
  • icon Konya Selçuklu Bosna Hersek Mah. Turgut Reis Cad. Görgülü Sk.

Ferhat Oto Kurtarma;

Ferhat oto kurtarma olarak 2019'dan bu yana müşterilerimize şirketimizin mottosu olarak seçtiğimiz "uygun fiyata hızlı ve güvenilir teslim" mottosu ile hizmet vermekteyiz. Şirketimiz 81 ilin tamamında faaliyette olup müşterilerine profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. 2019'dan bu yana 300'den fazla müşteriye ulaşmış olup, tüm müşterilerimize en iyi koşullarda hizmet vermiş bulunmaktayız. Bizlere artık sadece Telefon ve Whatsapp'dan değil, Facebook ve Instagram'dan da ulaşabilirsiniz! Eğer, sizlere verdiğimiz hizmetten memnun kaldıysanız bizi Google Haritalar üzerinden puanlayarak şirketimizin büyümesine ve daha fazla mutlu müşteriye ulaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.
01/04/2021       326 Okuma      Setkör : Otomotiv
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.