mobil menu
ara

İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Seyit Mehmet DAĞ (Yetkili)
KONYA
  • icon 0332 458 25 50
  • icon 0332 458 25 50
  • icon info@ssicericumra.com
  • icon www.ssicericumra.com
  • icon İçeriçumra Mah. Malazgirt Cd. No.29 Çumra

İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi;

İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi,

Kooperatif bünyesinde 2 Veteriner Hekim, 1 Ziraat Mühendisi ve 21 personel çalıştırmaktadır. Bünyesindeki Veteriner Hekimler ortaklarına hayvancılık hizmeti verirken, Ziraat Mühendisi de Tarımsal Danışmanlık hizmeti vermektedir.  

Bu hizmet kapsamında üreticisinin ekimden hasata kadar arazi işlerini yürütmektedir. 2006 yılında ortaklarına 100x2 Hayvan projesi uygulamıştır. 2008 yılında 350m2 iki katlı İşletme Binası yaptırılmış, ikinci katı çok amaçlı Toplantı ve Düğün Salonu olarak kullanıma açılmıştır ...
daha fazla bilgi için, www.ssicericumra.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
12/03/2020       1023 Okuma      Setkör : Tarım & Hayvancılık
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.