mobil menu
ara

ÖZTİRYAKİLER ÜMRANİYE FRİTÖZ MAKİNESİ SERVİSİ

ÖZTİRYAKİLER ÜMRANİYE FRİTÖZ MAKİNESİ SERVİSİ Sevinç Güneş (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon 05326283841
  • icon 05326283841
  • icon karserteknik@gmail.com
  • icon karserteknik.com/oztiryakiler-umraniye-fritoz-makinesi-servisi/
  • icon Bulgurlu Mahallesi Söğütlüçayır Caddesi ivaslı Sokak No: 16/A Üsküdar

ÖZTİRYAKİLER ÜMRANİYE FRİTÖZ MAKİNESİ SERVİSİ;

Ümraniye’de En Yakın Hizmet Veren, konusunda uzmanlaşmış Endüstriyel Mutfak Ekipmanları şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Ümraniye’deki Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek ve Öztiryakiler fritöz makinelerinin sorunlarını hızlı bir şekilde çözebilmek için deneyimli bir ekip ve orjinal kaliteli yedek parça satış desteği sunmaktayız. Size en yakın hizmeti sunarak fritöz makinenizin en kısa sürede sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız. Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servisi. 0532.628.38.41 – karserteknik@gmail.com
08/11/2023       290 Okuma      Setkör : Teknik Servis
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.