mobil menu
ara

Ompaz Elektronik Hizmetler Pazarlama

Ompaz Elektronik Hizmetler Pazarlama Fadime Dilek Araz (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon 0216 389 12 80
  • icon 0536 687 89 78
  • icon info@ompaz.com.tr
  • icon www.ompaz.com.tr
  • icon Petroliş mahallesi bahçeler sokak no 25 daire 17

Ompaz Elektronik Hizmetler Pazarlama;

Merhaba, Ompaz Elektronik Hizmetler Pazarlama olarak 2012 yılında yedekparcasatici.com internet sitemiz ile faaliyetlerine başlamış olup 2021 yılı itibariyle büyüme hedefleri doğrultusunda ompaz.com.tr internet sitemiz ve mobil uygulamamız ile 200 den fazla anlaşmalı marka ve 10.000'den fazla ürün seçeneğimizle Tüm Türkiye'ye ve Yurtdışına toptan ve perakende satış hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
15/04/2021       536 Okuma      Setkör : Bilişim ve İnternet
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.