mobil menu
ara

Operation Clean Sweep

Operation Clean Sweep nagihan Hanım (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon 02124251313
  • icon 02124251313
  • icon pagev@pagev.org.tr
  • icon https://www.operationcleansweep.com/
  • icon Şenlikköy Mah. Ofis Florya Plaza, Eski Halkalı Cad. No: 3/8, 34153 Bakırköy/İstanbul

Operation Clean Sweep;

Operation clean sweep, mikroplastik , mikroplastik granül, microplastic, microplastic granule, OCS, İyi Süpürme Hareketi, Yeşil Dönüşüm, Operation Clean Sweep certification, Operation Clean Sweep sertifikası, CERTILOOP, Çevre Mevzuat, Operation clean sweep auditor, Plastik ambalaj AB regülasyon, AB Plastik Ambalaj Regülasyonları, Gıda İle Temas Eden Plastikler Yönetmeliği, microplastics, microplastic granules, Operation clean sweep audit, Operation Clean Sweep Türkiye, Operation Clean Sweep Turkiye, Operation Clean Sweep Turkey, OCS Türkiye, OCS Turkey, OCS Belgesi, OCS Sertifikası
08/04/2024       535 Okuma      Setkör : Diğer …
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.