mobil menu
ara

Otomatik Dondurma Makinesi

Otomatik Dondurma Makinesi Nuri GÜZEL (Yetkili)
BURDUR
  • icon 05322730586
  • icon 05322730586
  • icon info@otomatikdondurmamakinesi.com
  • icon otomatikdondurmamakinesi.com
  • icon Cumhuriyet Cad. Sabri Güzel İş Merkezi 2/12 Bucak/Burdur

Otomatik Dondurma Makinesi;

Sabri GÜZEL Salep ve Kitre Ticarethanesi olarak 1959 yılından bu yana salep ticareti ve dondurma makinesi ithalatı ve satışı hizmetleri ile ugrasmaktayız. Profesyonel dondurma makinesi satış hizmetimiz ile ülkemizde önde gelen dondurma üreticileri firmamızı tercih etmektedir. Otomatik dondurma makinesi olarak; kaliteli ve hızlı dondurma ve krema yapabilmek icin İtalya'dan dikey silindirli otomatik dondurma makineleri ve krema makineleri ithal etmekte, değerli müşterilerimize satış hizmetini sağlamaktayız. -40 santigrad derece şok dondurucu Techfrost E5 dondurucuların satışını da yapan firmamız sektörde önde gelen firmalardandır.
11/06/2021       2169 Okuma      Setkör : Makina & Maden
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.