mobil menu
ara

Senatech Bilişim Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş.

Senatech Bilişim Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. Senatech Bilişim Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş. (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon 0850 307 07 12
  • icon
  • icon iletisim@senatech.com
  • icon senatech.com
  • icon Emek Mah. Atatürk Cd. No:4/1A Sancaktepe

Senatech Bilişim Teknoloji Sanayi Ticaret A.Ş.;

Senetech, 2014'te kurulan Türkiye'nin önde gelen yenilenmiş ürün ticareti ve yenileme merkezi hizmetleri sağlayıcısıdır. Çevre dostu ve yüksek kaliteli hizmetleriyle sektörde öne çıkan şirket, Ticaret Bakanlığı lisansına sahiptir. Operasyonel mükemmeliğe odaklanarak kalite, verimlilik ve maliyet konularında ilerlemektedir. Özellikle yenilenmiş cep telefonları alanında uzmanlaşmış olup, çevre dostu yaklaşımıyla elektronik atıkların azaltılmasına katkıda bulunmaktadır. Yapay zeka projeleriyle de öncüdür. Son teknolojiye sahip tesisleri ve uzman ekibiyle çeşitli hizmetler sunarak müşteri ihtiyaçlarını karşılar. En gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanarak müşteri memnuniyetine büyük önem verir.
30/04/2024       353 Okuma      Setkör : Teknik Servis
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.