mobil menu
ara

Sunny yetkili servisi Konya

Sunny yetkili servisi Konya İbrahim Bey (Yetkili)
KONYA
  • icon 0332 233 40 77
  • icon 0507 480 58 60
  • icon bilgi@durukanteknik.com
  • icon www.durukanteknik.com
  • icon Nişantaşı Mah. Nalçacı Cad. Şahinağa Sok. Kolej Sitesi Altı No:17 - A Selçuklu

Sunny yetkili servisi Konya;

Konya'da TEK sunny yetkili servis olarak sunny ve alt markaları (elton, woon, iltum ve axen) için teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Sunny yetkili servisi konya ve ilçeleri için servis sunmaktayız. Tv, Led tv montajı, tamir işlemleri ve diğer markalar içinde beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız için bakım ,tamir hizmeti sunmaktayız. Yılların tecrübesi ile her daim yanınızdayız.

03/05/2019       1727 Okuma      Setkör : Teknik Servis
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.