mobil menu
ara

Telefon ekran tamiri, değimi Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone

Telefon ekran tamiri, değimi Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone Uğur KOÇAK (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon 0212 426 39 93
  • icon 0533 191 1334
  • icon info@uguriletisimservis.com
  • icon www.uguriletisimservis.com
  • icon Cennet mah. Mevlana cad. No:10/c Küçükçekmece

Telefon ekran tamiri, değimi Samsung, Huawei Xiaomi ve İphone;

Günlük hayatımızın artık vazgeçilmez cihazları içerisinde ilk sırada olan cep telefonlarıdır. Yaygın olarak kullanılan telefonların elbette arızalanması ve tamir işlemlerine ihtiyaç duyması da normaldir. Telefon ekranları da en çok kırılan ve tamir gerektiren bir parçası durumundadır.


Her marka için tek adres, Güvenilir telefon teknik servisi Uğur İletişim Teknik Servis.

www.uguriletisimservis.com
08/04/2021       545 Okuma      Setkör : Bilişim ve İnternet
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.