mobil menu
ara

Topo Law Firm Istanbul Turkey

Topo Law Firm Istanbul Turkey Topo Law Firm (Yetkili)
İSTANBUL
  • icon (0212) 909 36 98
  • icon 0 552 293 32 53
  • icon lawfirmtopo@yandex.com
  • icon www.topolawfirm.com
  • icon Cumhuriyet Cd. No: 40, 34367 Harbiye

Topo Law Firm Istanbul Turkey;

Topo Law Firm, one of the leading law firms in Istanbul, Turkey, was established in 2015 by Serdar Han Topo, a lawyer registered to the Istanbul Bar Association. Several ways of apply for Turkish citizenship, acquisition of Turkish citizenship by investment, Turkey company formation, buying investment property in Turkey, family residence permit Turkey and work permit, recognition and enforcement procedure of foreign court decisions, marriage and divorce process of foreign persons, custody cases, etc. In addition to the subjects foreign clients researches, we continue to work for you to reach the right result in the fastest and most effective way in all disputes.
01/06/2022       369 Okuma      Setkör : Diğer …
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.