mobil menu
ara

YALÇIN SEVİM AKADEMİ PROFESYONEL EĞİTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU MERKEZİ

YALÇIN SEVİM AKADEMİ PROFESYONEL EĞİTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU MERKEZİ YALÇIN SEVİM (Yetkili)
ANKARA
  • icon 05462861767
  • icon
  • icon ylcnsevim@gmail.com
  • icon
  • icon Atatürk Mahallesi Kutsal Sokak Hatipoğulları İş hanı:1/4

YALÇIN SEVİM AKADEMİ PROFESYONEL EĞİTİM VE ÖĞRENCİ KOÇLUĞU MERKEZİ;

"Profesyonel Eğitim ve Öğrenci Koçluğu Lgs'ye ve Üniversite Sınavına Hazırlık Tüm Ara Grup Sınıflarına Yardımcı Ödev Takip Sistemi Merkezi Deneme Sınavı Analizi Hedeflere Yönelik Çalışma Öğrenci Motivasyonu Bire bir Danışmanlık Eğitimi Kişiye Özel Ders Programı Etkili İletişim Hafızayı Geliştirme Hızlı ve Etkili Okuma Teknikleri Stres ve Kaygı Yönetimi Zaman Yönetimi Test Çözme Yöntem ve Teknikleri Ders Çalışma Yöntem ve Teknikleri Dikkat ve Odaklanma Teknikleri Verimli Çalışma Teknikleri Haftalık Ders ve Ödev Takibi VIP Eğitim Metodu Türkiye Geneli Online Ders Anlatımı Yeni Nesil Eğitim Platformu" ile siz değerli öğrencilerimizin ve ebeveynlerimizin hizmetinizdeyiz...
09/09/2022       159 Okuma      Setkör : Eğitim Hizmetleri
güvenli firma

Güvenilir Firma

Her türlü hizmet alımında karşınızdakine güven duymak isteriz. Kurumsal ve güvenilir bir firma da; sabit bir adres, ulaşılabilir telefon ve kurumsal bir web sayfası önemlidir.

Ücretsiz firma rehberi

Firma rehberlerine kayıt yaptırmak internette adres, telefon gibi bilgileriniz duyulmasını sağlar. İnternet de firmanız, kurum veya markanız ile ilgili yapılan aramalarda gözükme olasılığınız yükselir. Genel de ücretsiz sunulan rehberlik hizmetlerinde backlink (geri bağlantı) verilmez. Bunun için sizin bunu talep etmeniz gereklidir. Varsa ücretini ödeyerek sayfadan sizin kendi web sayfanız için backlink alabilrisiniz. Özellikle ilgili anahtar kelimelerinde alınna bağlantı linkleri çok değerlidir ve google için bir inyal niteliğindedir. Size verilen baklink kalitesi ve sayısına göre değeriniz artar. Buda sizi arama motorlarında üst sıraya yükseltecek olan kriterlerden biridir.
güvenilir firma "Güvenilir Firmalar" sayfası, bilgi sunmak amaçlı sürdürülmektedir. Sayfa içerisinde yer alan kayıtlı firmalar ile hiç bir bağlantısı yoktur. Bilgi sunma politikamız içerisinde belirlediğimiz kriterlere göre kurumsal bir kimliğe sahip her firma güvenilir firmalar sayfamızda yer alabilir. Firmalar ile ilgili oluşabilecek hiç bir işlemden kurumumuz sorumlu tutulamaz.

2020 © Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.